Hizmetler

Yatırımlarınız için ideal bir ortak olan 20 yıllık tecrübenin üzerine inşa edilen ASÜER Yatırım ve Yönetim Danışmanlığı Anonim Şirketi konularında deneyimli uzman bir ekiple çalışır. Farklı perakende markalarının yanı sıra alışveriş merkezleri kurma, yönetim ve kiralama alanlarında hizmet vermektedir. 6 temel alanda faaliyet göstermektedir:

1 - Varlık Yönetimi

Yatırımda Başarının Adresi

Pazardaki istikrarlı konumu ve vizyoner bakış açısıyla ASÜER, varlık sahiplerine hizmet ve güvenilir çözüm ortaklığı da sağlıyor. Proje özelinde çalışılan marka ve kiracı karması, tesis yönetiminde tecrübesiyle ticari gayrimenkul yatırımları alanında hizmet sunmaktadır.

2 - Kiralama - Yeniden Kiralama

Tam Düşündüğünüz Proje, Tam İstediğiniz Kazanç

ASÜER uzman ekibiyle açılış öncesinde tasarlanan konsept doğrultusunda ve bulunduğu bölgenin verileri ışığında, mağaza karmasını hazırlar, metrekare verimliliği yüksek mekanlar yaratır. Avm sektöründeki trendleri takip ederek, yatırımcılarına ve kiracılarına verimliliği yüksek mekanlar yaratır. Faaliyetlerini sürdüren alışveriş merkezlerinde, yatırımcı gelirini maksimize etmeye yönelik re-leasing hizmeti sunar.

Bu hizmetler, alışveriş merkezi projesinin fizibilitesi, rekabet koşullarının analizi ve doğru lokasyon tespiti, alışveriş merkezi için özgün ve getirisi yüksek bir marka kimliğinin oluşturulması, kiralama, doğru marka karmasının oluşturulması, perakendeciler ile sözleşme süreçlerinin başlatılması ve takibi, kira sözleşmelerinin hazırlanması ve takibi, dekorasyon ve işletme şartnamelerinin hazırlanması ve pilotaj takibidir.

3 - AVM Yönetimi

Doğru Yönetim Doğru Ekip

ASÜER, alışveriş merkezleri için Yönetim Danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet genel olarak, mevcut kadro işleyiş takibi, genel gider kontrolü, ekip ve taşeronların aktif çalışma standartlarının belirlenmesi, icra kurulu sunumu, marka konumlandırma ve benzeri hizmetleri kapsar.

4 - Yatırım Danışmanlığı

Bilmeyen Değil Danışmayan Kaybeder

Bir ülkenin büyüyüp güçlenmesi için küçük, büyük tüm yatırımlar çok değerlidir. Pandemi sonrasında sarsılan ve henüz yaralarını saramamış olan dünya ekonomisinde yapılacak her yeni yatırım, büyük potansiyeller kadar önemli riskler de içermekte. Bu açıdan yatırımların tecrübesini ispat etmiş ekiplere emanet edilmesi şüphesiz en doğrusu.

5 - Bağımsız AVM Denetimi

Asüer dürüst ve güvenilirdir.

ASÜER olarak amacımız, büyük ölçekli alışveriş merkezlerinden, orta ve küçük ölçekli dinamik alışveriş merkezlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede en yüksek kalitede bağımsız denetim hizmeti sunmanın yanı sıra müşterilerimizin sağlıklı ve sürdürülebilir büyümelerine katkı sağlamaktır.

AVMlerin finansal durumlarına ilişkin bilgilerin doğru ve güvenilir olması artık her zamankinden daha önemlidir ve bu güvenilirlik, yatırımcı ve diğer paydaşlar için kilit rol oynamaktadır.

AVMlerin işleyişinin ve karlılığının, mağaza karmasının etkinliğinin ve başarısının belli standartlara
uyulup uyulmadığının kontrolü amacıyla verilen hizmettir.

6 - Marka Danışmanlığı

ASÜER, Başarı İnşa Eder

İyi bir alışveriş merkezi projesinin güçlü bir kurumsal üst marka ile yola çıkan güçlü markalar ve ciddi bir yönetim becerisi gerektirdiğinin bilinci ile yola çıkan ASÜER, markalar ya da yeni marka kurmak isteyenler için marka danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Güçlü bir sermaye ile yola çıkan şirket, potansiyel vadeden yeni şirketlere markalarını büyütebilmeleri ve kalıcı olabilmeleri için fırsatlar da sunmaktadır.

Sıfırdan marka oluşturmak, var olan markayı büyütebilmek, daha geniş kitleler tarafından sevilmek ve satın alma kararı aldırabilmek… Bütün bunlar için pazarı, hedef müşteri gruplarını ve rakipleri iyi tanımak gerekir. Günümüzde markanın varlığını sürdürülebilmesi için klasik marka oluşturma kurallarına ek olarak, dijital satış, pazarlama ve iletişim kanallarına hakimiyet de büyük önem taşımaktadır.

Uzayda arsa satılan, sanat eserlerinin bile dijitale taşındığı bir zamanda eski veya yepyeni markalar için artık profesyonel ekipler ile çalışmak kaçınılmaz!

ASÜER, Marka Danışmanlığı hizmeti kapsamında yeni kurulacak markaları ve var olan markaları ayrı ayrı ele almakta, yatırımcının hedeflerini de dikkate alarak işe yarar stratejiler oluşturmaktadır.

İlk kez oluşturulacak markalar için; yeni marka fizibilitesi, etkili isim ve slogan oluşturma, hedef kitle belirleme, doğru satış kanallarının oluşturulması ve birbiri ile entegrasyonu ve benzeri hizmetler mevcuttur.

Var olan markalar için ise marka büyüme stratejisi, Ar-Ge çalışmaları, dijital itibar yönetimi gibi hizmetler sunulmaktadır.

Şüphesiz ki çoğu şirket dijital platformlardaki fırsatlardan yararlanmak istemekte ancak bunu nasıl gerçekleştireceği konusunda gereken hız ve araçları oluşturamamaktadır. Bu hedefi gerçekleştirebilmek için klasik pazarlama ve iletişim tekniklerine ek olarak dijital pazarlama ve dijital itibar kazandırma gibi hizmetlerden faydalanmak şirket ve markalara sürdürülebilirlik açısından önemli avantajlar sağlamaktadır.

ArabicEnglishTurkish