Projeler

PROJELER

ASÜER Danışmanlık ve Yatırım A.Ş., yurt içi ve yurt dışındaki yatırımcılara ait projelerde; proje-konsept geliştirme, mimari danışmanlık, kiralama, yönetim hizmetleriyle sahip olduğu tecrübe ve birikimini sektöre sunmaktadır. Bu kapsamda Türkiye’de, Başakşehir Meydan AVM, Erciyes AVM, Ardeşen AVM, Beykoz Riva AVM projelerinde konsept geliştirme, kiralama ve yönetim hizmetleri vermektedir. Afrika’da ise Cezayir Oran kentinin 2. Alışveriş merkezi olacak olan AZ Group yatırımı olan GrandOran Mall projesinde varlık yönetimi, proje denetimi, kiralama operasyonu alanında hizmet sunmaktadır.

REFERANSLAR

Başakşehir Meydan Alışveriş Merkezi / İstanbul

Emlak Konut GYO’nun Başakşehir’deki 63 bin 474 metrekare büyüklüğündeki arazisi üzerinde Som Plus Yapı, İntek Konut, Hak Global ve Nur Group ortaklığı tarafından Emlak Konut güvencesinde hayata geçirilecek olan Meydan Başakşehir projesi yaklaşık 27 bin metrekarelik kiralanabilir ticari alanıyla tasarlanmış meydanı konsepti, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için oluşturulmuş bir projedir.

Carousel Alışveriş Merkezi / İstanbul

1995 yılında İstanbul’un 4. Alışveriş merkezi olarak Bakırköy’de 82 bin metrekarelik kapalı alan içinde 26 bin metrekarelik kiralanabilir alanıyla kapılarını açan Carousel 2015 yılında başlattığı rönevasyon projesiyle yenilenerek akıllı bina durumuna getirilmiştir.

Az Grandoran alışveriş Merkezi / Oran Cezayir

Cezayir’in liman kenti olan Oran’da 2022 yılının Eylül ayında faaliyete geçecek olan alışveriş merkezi 180 mağaza sayısı ve 33 bin metrekarelik kiralanabilir alanıyla kentin 2. Alışveriş merkezi olarak hizmet verecektir.

Erciyes Alışveriş Merkezi / Kayseri

Kayserinin turizm merkezi olan Erciyes kayak merkezinde projelendirilen alışveriş merkezi, 32 mağaza sayısı ve yaklaşık 9 bin metrekarelik kiralanabilir alanıyla dağ resort konseptliyle hizmet verecektir.

Beykoz Riva Düşler Vadisi AVM, İstanbul

Beykoz’un sahil kasabasında yer alan, doğayla içi içe yemyeşil 1550 adet villa yaşamının yanı sıra tüm ticari alanlarıyla öne çıkan ,Düşler Vadisi Karadeniz’in cennet kıyısı Riva’ya gelenlere de country yaşam konseptiyle hizmet verecektir.

https://www.duslervadisiriva.com/

Park Ardeşen AVM / Rize

Rize’nin kıyı bölgesinde Ardeşen ilçesinde yer alan Konut altı cadde mağaza ve Alış veriş merkezi olan Ardeşen Avm 6600 m² kiralanabilir alan, 41 dükkan ile 2023 Mart’ta açılacaktır.

 

ArabicEnglishTurkish