Yatırımlar

HACI VELİ KONAĞI

Göz alıcı güzellikte arkasında kanyon, ormana bitişik, önü denize bakan tarihi bir konak, Hacı Veli Konağı. Bölgenin en büyük kültürel mirası.

Turizm yatırımları ile beğeni toplayan ASÜER’in titiz yaklaşımı ile restore edilen yapı; havuzlu bahçesi, yöresel gastronomisiyle 300 kişilik cafe-restoranı ve konaklama imkanıyla Kastamonu şehrinde seçkin yeni bir adres.

QUİET OTELLERİ

Have a Quiet day!

Luxury of the nature…

İlk otellerini Türkiye’nin cennet köşelerinden Kastamonu şehrindeki Pınarbaşı ve Abana’da kurulan Quiet Zinciri, lüks doğa turizmi konsepti ile ülkemizde daha önce benzeri görülmemiş, heyecan veren yeni bir markadır.

Ekoloji bilinciyle yola çıkan, doğaya dost bu konaklama zinciri, Pınarbaşı, Abana ve Sapanca’daki üç yeni adresiyle Türk turizm dünyasının yeni yıldızı olacak.

QUİET ABANA

Quiet Abana öncelikle “Nasıl bir tatil yapmak istiyorum?” sorusunu direk kendimize sorarak en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir doğa -sağlıklı yaşam otelidir. Misafirlerini tanımayı, kendilerini özel, mutlu, huzurlu ve arınmış hissetmelerini sağlayarak, misafirlerinin zihninde iz bırakmayı hedefleyen bir işletmedir. Bedeninizi Quiet Abana’nın meditasyonuna bırakın ve hiçbir şey düşünmeden bedeninizin derin düşüncelere dalmasına izin verin diyoruz.

Güne huzuru temsil eden yeşille uyanmak…Denizin, toprağın, çam ormanlarının bütünleşen kokusu ile oksijene doymak…Yöresel ve özel lezzetler ile ziyafet…

İçerisinde Yürüyüş parkuru, at binme, çocukların doğa ve doğa canlıları ile iç içe olabilecekleri, çimene basıp, çamur ile oynayabilecekleri bir alan sunmaktadır. Çocuklarınız pedagog ve oyun ablası eşliğinde yetişkin tadında tatil yapmanın ayrıcalıklarını keşfedecek.

Yeşilin eşsiz tonları ile Karadeniz’in muhteşem turkuazı sarmaş dolaş aşk yaşarken, Quiet Abana sizi benzersiz bir maceraya davet ediyor. Karadeniz’in en güzel kıyı şeridi turkuazın ihtişamı” Karadeniz’in Bodrum’u Quiet Abana”…

ArabicEnglishTurkish